Senėjimą stabdančios MIRACLETOX kosmetikos seminaras

MIRACLETOX

Laikas: 2019 m. liepos 15 d., 10.00 – 17.00

Adresas: Raudondvario pl. 162, Kaunas

Maloniai kviečiame kosmetologus, grožio specialistus ir kitus kosmetologijos inovacijomis besidominčius į pažangios klinikinės programos MIRACLETOX pristatymą, kuri ves produkto gamintojas iš Pietų Korėjos.

Novatoriška, anti-aging medicininė kosmetika MIRACLETOX pasižymi itin stipriu senėjimą stabdančiu efektu, todėl yra vadinama netgi laiką atsukančia. Patentuotos senėjimą stabdančios technologijos Microspear® suteikiamas efektas prilygsta procedūroms profesionaliose klinikose.

Microspear® veiklioji medžiaga mikrostimuliacijos dėka pažadina odos ląsteles ir padeda patekti aktyvioms senėjimą stabdančioms medžiagoms į giliausius odos sluoksnius. Jau pirmą kartą išbandę šiuos profesionalius kosmetikos produktus, pajusite ženklius rezultatus. Galima drąsiai teigti, kad kosmetikos poveikis prilygsta estetinės dermatologijos procedūroms, tokioms kaip mezoterapija. Skirtumas tas, kad šie produktai neiššaukia odos sudirgimo, skausmo ar kitų šalutinių poveikių.

Seminaro metu vyks produktų pristatymas ir gyva demonstracija ant modelio, kurios metu dalyviams bus pristatoma ir mokoma kaip naudoti linijoje esančius produktus.

Renginio metu Jūsų laukia praktinė procedūros demonstracija. Įvertinkite rezultatus pirmieji.

Dėl platesnės informacijos ir registracijos kreipkitės:

Tel. nr.: 8 610 43715 ir el. paštu: ugnep@krinona.lt

Labai lauksime Jūsų!