Artimiausi renginiai

Praėję renginiai

Jau spalio 28 d. 18 val. Kaune. Renginio metu Jūsų laukia net 4 profesionalų pasirodymai.

MIRACLETOX

Kosmetologai, grožio specialistai ir kiti kosmetologijos inovacijomis besidomintys, kviečiami į pažangios klinikinės programos MIRACLETOX pristatymą, kuri ves produkto gamintojas iš Pietų Korėjos.

Moters Pasaulis 2018

Parodos meru Jūsų lauki grožio pasaulio naujienos ir spec. pasiūlymai.

Nauja kirpėjų laida „CASCADA“ grožio mokykloje

„Cascada“ grožio mokykla gali džiaugtis išugdžiusi dar vieną kirpėjų laidą – balandžio 26 d. ją baigė 18 mokinių.

Artistic praktinės dirbtuvės

Atestuotos „Artistic“ trenerės Lietuvoje praktinių dirbtuvių metu suteiks visą informaciją apie „Artistic“ kompaniją, produktus ir pristatys geriausius produktų panaudojimo būdus.

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje Lietuvos atviras čempionatas „Kaunas Beauty 2018“.

2018 sausio 21 d., sekmadienį 16–20 val., pirmą kartą Lietuvoje Sebastian Karczewski.

Tarptautinė grožio industrijos paroda „Grožis 2017“ bei stiliaus ir mados paroda „Stiliuz 2017“. Tai renginys pasiruošęs tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą.

Wahl Professional džentelmenų šou

Jau 2017 m. rugsėjo 15 d., penktadienį, Kirpėjas 5IVE ir vėl Lietuvoje.

Praktinės dirbtuvės su Wahl Pro

Kviečiame į praktinį vyriškų kirpimų seminarą su Wahl Pro kirpimo mašinėlėmis rugsėjo 14 d. Kaune, su stilistu 5IVE iš Londono.

Saphira šventinis renginys kirpėjams

Išskirtinį vakarą Kaune organizavęs grožio prekių profesionalams tinklas „Cascada“, suteikė lietuvių stilistams išskirtinę galimybę susitikti su garsiu Izraelio kirpėju ir salonų tinklo savininku – Jamil Samara.

Starpil „StarSoft“ seminaras

Seminaras skirtas profesionalams, besidomintiems naujausiais depiliacijos būdais ir priemonėmis. Mokymus ves tarptautinė Starpil technikė Mercedes Ruíz, Ispanija.

Saphira ilgalaikio mineralinio tiesinimo seminarai

Saphira praktiniai ilgalaikio mineralinio tiesinimo seminarai tavo mieste. Seminarus veda Saphira technikė Lietuvoje – Rūta Zenkovienė.

Cascada grožio mokykla - Apkalbos 2017

Kauniečiai turėjo puikia progą pamatyti jaunųjų Lietuvos ir užsienio dizainerių kuriamus drabužius – Kauno kolegijos dizainerių rengiamame mados šou „Apkalbos“, kuris įvyko jau 19-ąjį kartą.

Cascada grožio mokykla - John Alexander Serna

Tarptautinės grožio parodos „Pelenė“ metu vykusiame renginyje, salono „Barzdaskučiai“ meistras John Alexander Serna, demonstravo naujausias tendencijas atspindinčius plaukų ir barzdų kirpimus.

Kinetics produktų ir Pavasario kolekcijos pristatymas

Produktų pristatymus ves Lietuvos čempionė ir oficiali Kinetics technikė Lietuvoje – Irma Kasiukevičienė.

Profesionalų paroda „Pelenė 2017“

Kviečiame visus esamus ir būsimus mokinius apsilankyti didžiausioje metų parodoje, skirtoje profesionalams „Pelenė 2017“.

Cascada grožio mokykla - Džentelmenų vakaras su Wahl Profesional

Išskirtinis Didžiosios Britanijos stilisto 5IVE pasirodymas Lietuvos specialistams. Vakaro metu kirpėjas 5IVE, atstovaujantis „Wahl PRO UK“ kūrėjų grupę, demonstravo 3 vyriškus barzdų ir plaukų kirpimus.

Cascada grožio mokykla - Raunel Novaes

2016 m. lapkričio 23 d. pirmą kartą Lietuvoje vyko vienas didžiausių LAKME produkcijos seminarų, kurį organizavo Cascada Professional grupė.

Cascada grožio mokykla - Oyster Cosmetics naujienų seminaras

Oyster Cosmetics kartu su Cascada Professional pristatė Oyster naujienų seminarą klientams. Renginio metu specialistams buvo pristatytos kelios Oyster naujienos ir atliktos praktinės demonstracijos.