Šiuolaikinių vyriškų kirpimų technikos su WAHL PRO

Nauja grupė renkama lapkričio 9 d. (liko kelios vietos) ir gruodžio 7 d.

WAHL PRO ambasadorės Lietuvoje Karolina Ūzaitė ir Laura Zaleckienė kviečia Jus į šiuolaikinių vyriškų kirpimų seminarą.

Mūsų užsiėmimai yra pilni įkvėpimo ir motyvuojantys. Rytinėje sesijos dalyje, kuri prasidės 10.00 val. Karolina ir Laura Jums demonstruos du parodomuosius kirpimus, kurių metu bus paaiškina, kodėl pasirinktos tokios technikos ir kokiais būdais geriausia pasiekti rezultatą, atsižvelgiant į kliento veido bruožus, galvos formą bei plaukų struktūrą.

Bus pristatomos WAHL Pro kirpimo mašinėlės ir rodomos jų galimybės bei supažindinama, ką atlieka ir kam ji skirta. Tai užtruks apie 3,5 val. Planuojama pabaiga – 13.30 val. Jeigu Jūs dalyvausite su mumis visos dienos užsiėmimuose, antroje dienos pusėje, kuri prasidės 14.00 val., Jūs dirbsite su savo gyvais modeliais*.

Karolina ir Laura kiekvienam iš Jūsų asmeniškai skirs dėmesio, paaiškinant į ką atkreipti dėmesį, parodys naujų galimybių ir naujų technikų, kurias galėsite pritaikyti savo darbe. Ši dalis skirta įgyti pasitikėjimo savimi ir realizuojant savo idėjas ir mintis, ja tinkamai pritaikyti. Mūsų tikslas yra pasidalinti žiniomis ir suteikti Jums pasitikėjimo naudotis naujomis žiniomis. Kaip to įrodymas bus – Jūsų darbai grįžus į savo salonus.

*Dalyvaujantiems praktinėje dalyje, būtina turėti savo modelį. Pageidautina, kad modelis turėtų plaukų ir barzdą, būtų nesikirpęs 2–3 sav.

*Su savimi turėti daro įrankius kirpimui: mašinėles, trimerius, žirkles, segtukus, kaklajuostes ir kt. ko Jums gali prireikti.

*Tik seminaro metu turėsite galimybę nusipirkti Wahl PRO, Morgan’s Pomade, Y.S.Park ir kt. produktų su specialia nuolaida.

Seminaro kaina:

  • Teorinė dalis – 50 Eur (10–13.30 val.)
  • Praktinė dalis – 60 Eur (14–17 val.)
  • Teorinė dalis + praktinė dalis – 100 Eur (10–17 val.)

Visi dalyviai gaus WAHL PRO sertifikatus.

Svarbu! Seminaras gali užtrūkti, todėl gerbdami vieni kitų laiką – skirkite daugiau laiko seminarui, neskubėkite išeiti, neplanuokite svarbių darbų iš karto po seminaro.

Svarbu! Jeigu užsiregistravote į seminarą, bet negalėsite atvykti – NIEKO TOKIO! Tiesiog informuokite apie tai nurodytais kontaktais žemiau, kad galėtume į Jūsų vietą pakviesti kitą, labai norintį dalyvauti meistrą.

Seminaro vieta: „Cascada“ grožio mokykla, Šiaulių g. 50, Kaunas;

Registracija ir informacija: el. paštu: svetlana@krinona.lt, 8 699 84977.