Šiuolaikinių vyriškų kirpimų technikos su WAHL PRO

WAHL PRO ambasadoriai Lietuvoje Laura Zaleckienė (Laura Viz) ir Domas Staniulis (Domas The Barber) kviečia Jus į vyriškų kirpimų seminarą 💇♂, sudarytą iš dviejų dalių.

Laura – plaukų stilistė, specializuojasi vyrų plaukų ir barzdų kirpimuose bei modeliavime. Ji yra:

🔸 oficiali Wahl Professional ambasadorė Lietuvoje,
🔹diplomuota įvaizdžio dizainerė („Bogomolov Image School“, Ryga),
🔸kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos narė,
🔹oficiali Eleven Australia trenerė Lietuvoje,
🔸Lietuvos atviro čempionato progresyvaus kirpimo rungties II – osios vietos nugalėtoja bei vyriško įvaizdžiorungties II-osios vietos nugalėtoja,
🔹OMC Europe CUP 2017 dalyvė (Paryžius).

👉 „Dievinu savo darbą, nes kai darbas yra hobis – nebereikia dirbti“ – sako Laura.

Domas vyriškų kirpimų ir barzdų formavimo meistras. Jis yra:

🔺oficialus Wahl Professional ambasadorius Lietuvoje.
🔻oficialus Barba Italiana treneris Lietuvoje.
Mokytis šio amato pradėjo nuo 17 metų profesinėje mokykloje, vėliau baigė privačią kirpėjų mokyklą, žinias gilino seminaruose ir asmeniniuose mokymuose.

👉 „Tai ką darau yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, mano klientai tapo mano draugais, o aš jaučiu atsakomybę dėl jų įvaizdžio“.

Rytinėje sesijos dalyje, kuri prasidės 10.00 val. Laura ir Domas Jums demonstruos du parodomuosius kirpimus ir barzdos modeliavimus, kurių metu bus paaiškinta, kodėl pasirinktos būtent tokios technikos ir kokiais būdais geriausia pasiekti rezultatą, atsižvelgiant į kliento veido bruožus, galvos formą bei plaukų struktūrą. Seminaro metu, bus pristatomos WAHL Pro kirpimo mašinėlės ir rodomos jų galimybės bei supažindinama su jų paskirtimi. Pristatymo trukmė apie 2,5 val. Planuojama pabaiga – 12.30 val.

Jeigu Jūs dalyvausite visos dienos mokymuose, antroje dienos pusėje, kuri prasidės 13.00 val., Jūs dirbsite su savo gyvais modeliais*. Meistrai kiekvienam iš Jūsų asmeniškai skirs laiko, paaiškins į ką atkreipti dėmesį, parodys naujų galimybių ir naujų technikų, kurias galėsite pritaikyti savo darbe. Ši dalis skirta ugdyti pasitikėjimui savimi, skatinanti tinkamai pritaikant įgytas žinias bei realizuoti savo idėjas ir mintis, atidirbti naujas technikas bei gauti konsultacijas rūpimais klausimais.

*Dalyvaujantiems praktinėje dalyje, būtina turėti savo modelį, kuris būtų nesikirpęs 2–3 sav.

**Su savimi turėti darbo įrankius kirpimui: mašinėles, trimerius, žirkles, segtukus, kaklajuostes ir kt. ko Jums gali prireikti.

Tik seminaro metu turėsite galimybę nusipirkti Wahl PRO, Morgan’s Pomade, Y.S.Park, Barba Italiana, Man Made 1821 produktų su specialia nuolaida.
Visi dalyviai gaus WAHL PRO sertifikatus.

❗Seminaras gali užtrukti, todėl gerbdami vieni kitų laiką – suplanuokite skirti daugiau laiko seminarui, neskubėkite išeiti, neplanuokite svarbių darbų iš karto po seminaro.
❗Jeigu užsiregistravote į seminarą, bet negalėsite atvykti – NIEKO TOKIO! Tiesiog informuokite apie tai nurodytais kontaktais žemiau, kad galėtume į Jūsų vietą pakviesti kitą, labai norintį dalyvauti meistrą.

Registracija ir informacija: 

📞 +37061043715
📨 laima@krinona.lt

Svarbu! Jeigu užsiregistravote į seminarą, bet negalėsite atvykti – NIEKO TOKIO! Tiesiog informuokite apie tai nurodytais kontaktais žemiau, kad galėtume į Jūsų vietą pakviesti kitą, labai norintį dalyvauti meistrą.

Rekvizitai avansiniam mokėjimui:

Gavėjas: UAB „Krinona“

Buveinės adresas: Raudondvario pl. 162, Kaunas

Įmonės kodas: 134884165

Banko rekvizitai:

AB „SEB bankas“

A/S: LT79 7044 0600 0314 0021

SWIFT: CBVILT2X

Paskirties laukelyje nurodykite: Už Wahl pro kursus, Jūsų vardas, pavardė. Mokant už kelis asmenis nurodykite abiejų dalyvių vardus, pavardes.