Šiuolaikinių vyriškų kirpimų technikos su WAHL PRO

Seminarai vyks: kovo 13 d. – Kaune, gegužės 15 d. – Klaipėdoje.

WAHL PRO ambasadorė Lietuvoje Laura Zaleckienė kviečia Jus į šiuolaikinių vyriškų kirpimų seminarą, sudarytą iš dviejų dalių. Kartu su Laura seminarą ves Domas Staniulis – vyriškų kirpimų ir barzdų formavimo meistras, turintis ilgametę šio amato patirtį. Kaip sako pats Domas: „Tai ką darau yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Mano klientai tapo mano draugais, o aš jaučiu atsakomybę dėl jų įvaizdžio“.

Rytinėje sesijos dalyje, kuri prasidės 10.00 val. Laura Jums demonstruos du parodomuosius kirpimus, kurių metu bus paaiškinta, kodėl pasirinktos būtent tokios technikos ir kokiais būdais geriausia pasiekti rezultatą, atsižvelgiant į kliento veido bruožus, galvos formą bei plaukų struktūrą. Vėliau seminaro metu, bus pristatomos WAHL Pro kirpimo mašinėlės ir rodomos jų galimybės bei supažindinama su jų paskirtimi. Pristatymo trukmė apie 3,5 val. Planuojama pabaiga – 13.30 val.

Jeigu Jūs dalyvausite visos dienos užsiėmimuose, antroje dienos pusėje, kuri prasidės 14.00 val., Jūs dirbsite su savo gyvais modeliais*. Laura kiekvienam iš Jūsų asmeniškai skirs laiko, paaiškins į ką atkreipti dėmesį, parodys naujų galimybių ir naujų technikų, kurias galėsite pritaikyti savo darbe. Ši dalis skirta ugdyti pasitikėjimui savimi, skatinanti tinkamai pritaikant įgytas žinias bei realizuoti savo idėjas ir mintis.

*Dalyvaujantiems praktinėje dalyje, būtina turėti savo modelį. Pageidautina, kad modelis turėtų plaukų ir barzdą, būtų nesikirpęs 2–3 sav.

**Su savimi turėti daro įrankius kirpimui: mašinėles, trimerius, žirkles, segtukus, kaklajuostes ir kt. ko Jums gali prireikti.

Tik seminaro metu turėsite galimybę nusipirkti Wahl PRO, Morgan’s Pomade, Y.S.Park, Barba Italiana produktų su specialia nuolaida.

Visi dalyviai gaus WAHL PRO sertifikatus.

Svarbu! Seminaras gali užtrūkti, todėl gerbdami vieni kitų laiką – suplanuokite skirti daugiau laiko seminarui, neskubėkite išeiti, neplanuokite svarbių darbų iš karto po seminaro.

Svarbu! Jeigu užsiregistravote į seminarą, bet negalėsite atvykti – NIEKO TOKIO! Tiesiog informuokite apie tai nurodytais kontaktais žemiau, kad galėtume į Jūsų vietą pakviesti kitą, labai norintį dalyvauti meistrą.

Seminaro vieta: „Cascada“ grožio mokykla, Šiaulių g. 50, Kaunas;

Seminaro kaina: pirma dienos dalis: 70 Eur, renkantis visą dieną – 120 Eur.

Registracija ir informacija:

El. paštu: svetlana@krinona.lt, telefonu: 8 699 84977.

Rekvizitai avansiniam mokėjimui:

Gavėjas: UAB „Krinona“

Buveinės adresas: A. Strazdo g. 70, 48460 Kaunas

Įmonės kodas: 134884165

Banko rekvizitai:

AB „SEB bankas“

A/S: LT79 7044 0600 0314 0021

SWIFT: CBVILT2X

Paskirties laukelyje nurodykite: Už Wahl pro kursus, Jūsų vardas, pavardė. Mokant už kelis asmenis nurodykite abiejų dalyvių vardus, pavardes.