Jorkšyro kirpimas „azijietišku“ stiliumi pradedantiesiems su WAHL

Seminarą ves Adelė Brazienė, šunų kirpyklos WOOF Šunų kirpykla įkūrėja.

Azijietiškas kirpimas yra itin madingas, ekstravagantiškas ir dailus jorkšyriuko pagražinimas. Seminaro metu kirpimas bus demonstruojamas ant jorkšyriuko, meistrė demonstruos, aiškins ir išsamiai atsakys į visus iškilusius klausimus🐩

✂Taip pat seminaro metu supažindinsime gyvūnų kirpėjus su WAHL Pro Animal kirpimo mašinėlėmis, jų galimybėmis bei specifikacijomis bei WAHL Pro Animal prekių gyvūnams asortimentu – šampūnais, kondicionieriais, kailio priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t

💸Seminaro kaina 20 eur, kuriuos galėsite išleisti pirkdami gyvūnų prekes.

BŪTINA registracija:
📞861043715

Papildoma informacija apie renginį:

📩 El. paštu: Ugne.Pleckaite@krinona.lt

seminaras vyks 2020 m. lapkričio 13 d.