Mineralinis plaukų struktūros atstatymas ir tiesinimas

Saphira ilgalaikio tiesinimo seminaras kirpėjams, 1 d.

Kam gadinti plaukus, jei juos ištiesinti gali mineralų sluoksnis?

Tiesinimo procedūra skirta įvairaus tipo plaukams. Tiesinimo metu plaukai prisotinami Negyvosios jūros mineralais, keratinu, taip pat ištiesinami ir atgaivinami. Prieš atliekant ilgalaikį tiesinimą klientui rekomenduojame nustatyti plaukų būklę ir pasirinkti vieną iš dviejų teisinimo priemonių: Intense arba Blonde.

Saphira tiesinimo priemonė skiriasi nuo kitų, nes jos sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. Mineralais praturtinta tiesinimo priemonė nepažeidžia epidermio, plaukus padengia mineralų sluoksniu, nekenkia jiems. Be to, šią tiesinimo priemonę galite naudoti iškart po plaukų dažymo. Plaukai bus švelnūs kaip šilkas, tiesūs ir minkšti. Yra 4 priemonių rūšys, skirtos įvairių tipų plaukams.

Saphira ilgalaikio tiesinimo priemonė šviesiaplaukėms Blonde – priemonės sudėtyje yra sidabro atspalvį suteikiančio šampūno, kuris apsaugos natūralius ar dažytus šviesius plaukus. Daugelis priemonių gali sugadinti plaukų spalvą, ji gali pasikeisti į oranžinę ar net žalią! Kuriant šią priemonę buvo siekiama, kad ji apsaugotų šviesią plaukų spalvą ir ją paryškintų. Rekomenduojame naudoti šią priemonę iškart po plaukų dažymo – jie nuostabiai žvilgės!

Saphira ilgalaikio tiesinio priemonė tamsiaplaukėms Intense skirta įvairių tipų plaukams, net ir labai storiems, tvirtiems, dažytiems. Jeigu kliento plaukai labai garbanoti, banguoti, pučiasi ar visiškai negalite jų suvaldyti – ši priemonė skirta jums. Po procedūros plaukai bus tiesūs, švelnūs, žvilgantys ir minkšti.

Seminaras nemokamas.

Dėl praktinio seminaro savo salone teiraukitės Jus aptarnaujančio vadybininko:

  • Vilniaus regionas: +370 602 57897
  • Kauno regionas: +370 685 67979
  • Telšių, Tauragės, Šilutės regionas: +370 655 00506
  • Klaipėdos, Palangos regionas: +370 655 66537
  • Šiaulių, Panevėžio, Mažeikių regionas: +370 650 14020
  • Marijampolės, Alytaus, Druskininkų regiona: +370 685 09048
  • Prienų, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių, Ukmergės, Utenos regionas: +370 685 65824