Apie „Cascada“ grožio mokyklą

„Cascada“ grožio mokykla buvo įsteigta 2012 m. lapkričio 16 d. Ji veikia adresu Šiaulių g. 50, Kaunas. Mokykloje vedami kursai būsimiems kirpėjams–plaukų stilistams, taip pat manikiūro–pedikiūro kursai. Mokyklą jau baigė daugiau kaip 400 besidominčių grožio paslaptimis. Kvalifikuoti dėstytojai, novatoriška programa, palankus paskaitų grafikas – čia daroma viskas, kad mokiniams būtų patogu ir kad mokymosi procesas vyktų sklandžiai.

Apie kirpėjų kursus

Erdvioje ir funkcionalioje kirpėjų kursų klasėje vienu metu gali mokytis iki 12 būsimų kirpėjų. Be to, mokykloje vyksta seminarai, skirti patyrusiems kirpėjams, norintiems įgyti naujų žinių ir įgūdžių. Paskaitas ir seminarus vesti, ir savo žiniomis pasidalyti atvyksta svečių iš užsienio, įskaitant geriausius pasaulio meistrus.

Šiuo metu „Cascada“ grožio mokykloje organizuojami plataus profilio kursai kirpėjo specialybei įgyti. Tai intensyvūs keturių mėnesių trukmės kursai pradedantiesiems. Programa inovatyvi, efektyvi, sudaryta pagal naujausias tendencijas, mokomasi naudojant pažangiąsias technologijas. 30 proc. programos laiko skiriama teorijai, 70 proc. – praktikai. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai, prižiūrimi meistro–dėstytojo, tvarko klientų plaukus: kerpa, dažo, šukuoja, tiesina, garbanoja ir kt. Kiekvienam mokiniui įrengta individuali darbo ir mokymosi vieta. Grupėje 10 mokinių. Vienas užsiėmimas trunka 4 valandas.

Apie manikiūro pedikiūro kursus

Manikiūro pedikiūro kursai pradedantiesiems organizuojami nedidelėse grupėse – iki 4 mokinių vienu metu. Kursų metu didelis dėmesys skiriamas praktiniams užsiėmimams, kurių metu mokiniai atlieka įvairias procedūras klientams.

Kursų metų dirbama su profesionalia kosmetika, įrankiais bei prietaisais. Mokiniams suteikiama galimybė dalyvauti įvairiuose projektuose ir renginiuose (Parodos „Pelenė“, „Moters pasaulis“, „Grožis“, Cascada grožio dienos ir kt.)

Kiti kursai

Pagal klientų pageidavimus organizuojami depiliacijos kursai vašku ir cukrumi, blakstienų priauginimo kursai įvairiomis technikomis. Taip pat, organizuojami individualūs kursai.

Kvalifikacijos kėlimo seminarai

Periodiškai organizuojami kvalifikacijos kėlimo, naujienų pristatymo seminarai:

• Saphira ilgalaikio tiesinimo seminaras;
  • Oyster dažymų seminaras;