Dėstytojai

Rūta Zenkovienė

Rūta Zenkovienė

Teorijos ir praktikos meistrė-dėstytoja

Kirpėja pradėjo dirbti 1995 m., mokymų srityje dirba nuo 2007 m. Veda įvairius seminarus visoje Lietuvoje: tiek individualius mokymus, tiek mokymus mažoms klausytojų grupėms ar didelėms (per 100 dalyvių) auditorijoms.

Nuolat kelia kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje – Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje. Turi pedagoginį-psichologinį išsilavinimą.

Aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose (šukuoja televizijos laidų vedėjus, šou dalyvius ir pan.). Rūta – oficiali „Oyster Cosmetics“ (Italija) ir „Saphira“ (Izraelis) plaukų kosmetikos technologė Lietuvoje. Mėgstamiausia veikla – mokyti. Negali gyventi be bendravimo. Gyvenimo šūkis – nieko nėra neįmanomo.

Vitalija Jasinskienė

Vitalija Jasinskienė

Teorijos ir praktikos meistrė

2018 m.pavasarį baigė „Cascada“ grožio mokyklos kirpėjų kursus, kaip pažangiausia kurso studentė, kur įgijo plaukų stilistės / kirpėjos specialybę.

Turi verslo ekonomikos bakalauro laipsnį. Nuolat kelia kvalifikaciją seminaruose, „KIGSA“ organizuojamuose kongresuose, mokosi ne tik iš Lietuvos geriausių meistrų, bet ir dalyvauja užsienio akademijų meistrų praktiniuose ir teoriniuose mokymuose.

Aktyviai dalyvauja įvairiuose stiliaus projektuose, labdaros renginiuose. Domisi naujausiomis plaukų mados tendencijomis, kad galėtų pasidalinti žiniomis ne tik su klientais, bet ir su mokiniais. Gyvenimo moto: svajok, bandyk, daryk - Tau būtinai pasiseks!

Vaida Kamarauskienė

Vaida Kamarauskienė

Manikiūro, pedikiūro, blakstienų priauginimo ir antakių korekcijų dėstytoja. Oficiali IBI Flawless ir Artistic Nail Design technologė Lietuvoje, vienintelė akredituota RefectoCil trenerė Lietuvoje.

Manikiūrininke pradėjo dirbti 2001 metais. 2003–2005 metais dalyvavo įvairiuose nagų priauginimo ir dizaino konkursuose. Mažoms grupėms mokymus pradėjo vesti 2010 metais, o nuo 2013 metų oficialiai atstovauja IBI Flawless produkciją (JAV), nuo 2017 metų teikia specializuotas konsultacijas ir demonstracijas su Artistic Nail Design bei Refectocil produktais. Organizuoja seminarus tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Periodiškai vyksta stažuotis bei gilinti žinias į įvairius Lietuvoje ir užsienyje vykstančius mokymus. Nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis su besimokančiomis merginomis ir nori išugdyti kuo daugiau profesionalių, savo darbą mylinčių ir išmanančių meistrų.

Laura Zaleckienė

Laura Zaleckienė

Plaukų stilistė, specializuojasi vyrų plaukų ir barzdų kirpimuose, modeliavime, oficiali Wahl Professional ambasadorė Lietuvoje. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos narė. Oficiali Eleven Australia trenerė Lietuvoje.

Savo amatą dievinu, nes nesijaučiu, kad dirbu. Kai manęs paklausia koks mano hobis, visada atsakau, kad tai dalyvavimas įvairiuose konkursuose, projektuose, seminaruose, kolekcijų kurimas. Be darbo salone, antra mano veikla yra vyriškų kirpimų seminarų vedimas. Esu lektorė tiek autorinių, tiek projektinių seminarų. Mokyti man yra labai svarbu, nes jaučiu, kad turiu kuo pasidalinti, žinoma, jei besimokantis nori priimti tas žinias. Mano mėgstamiausia darbo dalis - kūryba. Kuo trumpesni plaukai, tuo didesni iššūkis sukurti madą ar kreatyvą.

🔹WahlPro kirpimo mašinėlių ambasadorė Lietuvoje.
🔹Barba Italiana produktų ambasadorė Lietuvoje.
🔸Vyriškų kirpimų lektorė "Alex barber academy".
🔹Vyriškų kirpimų lektorė Rūtos Zenkovienės "Cascada" grožio mokykloje.
🔹Indvidualių ir autorinių vyriškų kirpimų lektorė.
🔹Diplomuota įvaizdžio dizainerė („Bogomolov Image School“, Ryga),
🔸Lietuvos metų kirpėjo titulo laimėtoja 2021m.
🔹Lietuvos atviro čempionato vyriško kirpimo ir sušukavimo rungties I-osios vietos nugalėtoja 2021m.
🔸Lietuvos atviro čempionato Foto konkurso vyriško įvaizdžio rungties I vietos nugalėtoja 2021m.
🔸Mizutani world mens grooming photo contest finalistė 2020 m.
🔹Lietuvos atviro čempionato vyriško įvaizdžio rungties II-osios vietos nugalėtoja 2018m.
🔸Osis made to create avangardo rungties III vietos nugalėtoja 2017 m.
🔸OMC Europe CUP 2017 dalyvė (Paryžius).

Domas Staniulis

Domas Staniulis

Vyriškų kirpimų ir barzdų formavimo meistras

Mokytis šio amato pradėjo 17 metų profesinėje mokykloje, vėliau baigė privačią kirpėjų mokyklą, žinias gilino seminaruose ir asmeniniuose mokymuose.

Sukaupus nemaža žinių bagažą atėjo laikas juo pasidalinti su kolegomis.

„Tai ką darau yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, mano klientai tapo mano draugais, o aš jaučiu atsakomybę dėl jų įvaizdžio“.

Egidijus Rajeckas

Elidijus Rajeckas

Barberis. Vyriškų kirpimų meistras - dėstytojas.

Su barzdaskučio - vyrų kirpėjo amatu esu pažįstamas nuo vaikystės. Tai įtakojo namuose buvę senelio barzdaskučio kirpimo įrankiai, kurių pagalba pradėjau pirmus bandymus "kedenti" vyriškus plaukus. Pirmasis mokytojas buvo tėtis. Kirpimo, šukuosenų stilizavimo įgūdžius tobulinau American Crew kirpėjų akademijoje, individualiai mokiausi pas žinomus pasaulinio lygio edukatorius: Tom Chapman, James Beamount, Nikolaj Gorbačiov, Giothenewkid ir eilę kitų geriausių šio amato meistrų. Tobulinuosi nuolat. Aplankyta begalė užsienio barberių kongresų įvairiose Europos šalyse, kuriose - kolegos iš viso pasaulio dalinasi savo patirtimi, pristato naujausias kirpimų tendencijas.

2017m. įkūriau - sėkmingai veikiančią iki dabar, barberinę Vilniaus senamiestyje "Elizaro artelė". Pavadinimas - šeimos amato pradininko senelio Elizaro garbei. Barberystės amaras tęsiamas jau trečioje šeimos kartoje.