Dėstytojai

Rūta Zenkovienė

Rūta Zenkovienė

Teorijos ir praktikos meistrė-dėstytoja

Kirpėja pradėjo dirbti 1995 m., mokymų srityje dirba nuo 2007 m. Veda įvairius seminarus visoje Lietuvoje: tiek individualius mokymus, tiek mokymus mažoms klausytojų grupėms ar didelėms (per 100 dalyvių) auditorijoms.

Nuolat kelia kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje – Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje. Turi pedagoginį-psichologinį išsilavinimą.

Aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose (šukuoja televizijos laidų vedėjus, šou dalyvius ir pan.). Rūta – oficiali „Oyster Cosmetics“ (Italija) ir „Saphira“ (Izraelis) plaukų kosmetikos technologė Lietuvoje. Mėgstamiausia veikla – mokyti. Negali gyventi be bendravimo. Gyvenimo šūkis – nieko nėra neįmanomo.

Inga Pravalauskienė

Inga Pravalauskienė

Kirpėjų kursų dėstytoja

2008 metais baigusi kirpėjo mokslus, pradėjo dirbti viename didžiausių Lietuvoje profesinio mokymo centre – kirpėjo profesijos mokytoja. Aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose. Nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius seminaruose ir mokymuose.

Meistrė - dėstytoja atvira ir imli naujovėms. Ji ne tik dalinasi savo žiniomis su mokiniais, bet ir pati dirba plaukų stiliste virš 10-ies metų. Inga P. dalyvavo Lietuvos atvirame čempionate „Beauty 2018“ ilgų plaukų garbanų - bangų modeliavimo rungtyje, kur užėmė prizinę 4 - ąją vietą.

Savo veiklą Inga apibūdina šiuo sakiniu: „Mes gyvename iš to ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to ką duodame“.

Vaida Kamarauskienė

Vaida Kamarauskienė

Manikiūro, pedikiūro, blakstienų priauginimo ir antakių korekcijų dėstytoja. Oficiali IBI Flawless ir Artistic Nail Design technologė Lietuvoje, vienintelė akredituota RefectoCil trenerė Lietuvoje.

Manikiūrininke pradėjo dirbti 2001 metais. 2003–2005 metais dalyvavo įvairiuose nagų priauginimo ir dizaino konkursuose. Mažoms grupėms mokymus pradėjo vesti 2010 metais, o nuo 2013 metų oficialiai atstovauja IBI Flawless produkciją (JAV), nuo 2017 metų teikia specializuotas konsultacijas ir demonstracijas su Artistic Nail Design bei Refectocil produktais. Organizuoja seminarus tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Periodiškai vyksta stažuotis bei gilinti žinias į įvairius Lietuvoje ir užsienyje vykstančius mokymus. Nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis su besimokančiomis merginomis ir nori išugdyti kuo daugiau profesionalių, savo darbą mylinčių ir išmanančių meistrų.

Rasa Neverauskaitė

Rasa Neverauskaitė

Akredituota tarptautinės grožio ir SPA specialistų ruošimo mokyklos ITEC dėstytoja, lektorė, tarptautinė trenerė, SPA terapijos specialistė – kosmetologė. Oficiali Starpil ir Royx profesionalių depiliacijos produktų trenerė Lietuvoje.

Nuo 2004 metų skaito paskaitas grožio specialistus rengiančiose kolegijose bei mokyklose, veda praktinius seminarus kosmetologams bei SPA terapijos specialistams.

Dėstytoja taip pat turi tarptautinio verslo magistro ir ugdomojo vadovavimo (angl. coaching) specialisto diplomus.

Laura Zaleckienė

Laura Zaleckienė

Plaukų stilistė, specializuojasi vyrų plaukų ir barzdų kirpimuose, modeliavime, oficiali Wahl Professional ambasadorė Lietuvoje. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos narė. Oficiali Eleven Australia trenerė Lietuvoje.

Plaukų stilistė, specializuojasi vyrų plaukų ir barzdų kirpimuose, modeliavime. Diplomuota įvaizdžio dizainerė („Bogomolov Image School“, Ryga).

Lietuvos atviro čempionato progresyvaus kirpimo rungties II - osios vietos nugalėtoja, OMC Europe CUP 2017 dalyvė (Paryžius), vestuvinės šukuosenos rungties XI - osios vietos nominantė.

„Dievinu savo darbą, nes kai darbas yra hobis - nebereikia dirbti“ - sako Laura ir turi gyvenimo šūkį – nieko nėra neįmanomo, tereikia labai norėti.

Domas Staniulis

Domas Staniulis

Vyriškų kirpimų ir barzdų formavimo meistras

Mokytis šio amato pradėjo 17 metų profesinėje mokykloje, vėliau baigė privačią kirpėjų mokyklą, žinias gilino seminaruose ir asmeniniuose mokymuose.

Sukaupus nemaža žinių bagažą atėjo laikas juo pasidalinti su kolegomis.

„Tai ką darau yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, mano klientai tapo mano draugais, o aš jaučiu atsakomybę dėl jų įvaizdžio“.

Karolina Ūzaitė

Karolina Ūzaitė

Vyrų kirpimo specialistė, Oficiali Wahl Professional ambasadorė Lietuvoje

Dar mokykloje klasiokų kirpimą pomėgiu laikiusi ir jautusi aistrą madingiems vyriškiems kirpimams, 2014 metais sėkmingai įgijo kirpėjo specialybę „Cascada“ grožio mokykloje.

Nieko nelaukusi, palikusi tuometinę karjerą, nukeliavo savo pomėgio keliu – stojo su žirklėmis ir mašinėlėmis gražinti vyrų ir tobulėjo žaibo greičiu. Įgūdžius lavino ir sėmėsi patirties iš Europoje ir pasaulyje pripažintų vyriškų kirpimų meistrų. Netrukus savo žiniomis pradėjo dalintis su kitais kirpėjais, norinčiais tobulinti vyriškų kirpimų įgūdžius.

Visiškai atsidavusi savo mylimai profesijai ir su nenugalimu optimizmu, drąsa žengti priekyje, siekti tik geriausių rezultatų, bei aistra visada kurti tik grožį, Karolina visada pasiruošusi sukurti nepriekaištingą, šiuolaikinio, savimi pasitikinčio vyro kirpimą.

Greta Ladinskytė ir Kornelija Želnytė

Greta Ladinskytė ir Kornelija Želnytė

Greta - makiažo specialistė. Kornelija - vizažistė ir šukuosenų meistrė.

Meistrės pajuto aistrą visažui dar besimokydamos mokykloje ir ilgainiui nusprendė sieti savo ateitį būtent su grožio pasauliu.

Greta - makiažo specialistė, baigusi profesinę mokyklą, nuolat gilina žinias tarptautiniuose seminaruose ir asmeniniuose mokymuose. Nacionalinio profesinio meistriškumo "Vizažistas 2019" konkurse užėmė 2 vietą.

Kornelija - vizažistė ir šukuosenų meistrė, šiuo metu studijuoja Vilniaus kolegijoje, taip pat tobulinasi įvairiuose tarptautiniuose seminaruose ir mokymuose. Meistrė tiki, kad kiekvienas žmogus turi atrasti savo sferą, kurioje gali pilnai atskleisti savo potencialą. Abi meistrės aktyviai bendradarbiauja su televizija ir žurnalais, veda mokymus ir didžiuojasi savo veikla. „Vienintelis būdas gerai dirbti, tai – dirbti mėgstamą darbą.“ (Steve'as Jobsas)

Vitalija Jasinskienė

Vitalija Jasinskienė

Teorijos ir praktikos meistrė

2018 m.pavasarį baigė „Cascada“ grožio mokyklos kirpėjų kursus, kaip pažangiausia kurso studentė, kur įgijo plaukų stilistės / kirpėjos specialybę.

Turi verslo ekonomikos bakalauro laipsnį. Nuolat kelia kvalifikaciją seminaruose, „KIGSA“ organizuojamuose kongresuose, mokosi ne tik iš Lietuvos geriausių meistrų, bet ir dalyvauja užsienio akademijų meistrų praktiniuose ir teoriniuose mokymuose.

Aktyviai dalyvauja įvairiuose stiliaus projektuose, labdaros renginiuose. Domisi naujausiomis plaukų mados tendencijomis, kad galėtų pasidalinti žiniomis ne tik su klientais, bet ir su mokiniais. Gyvenimo moto: svajok, bandyk, daryk - Tau būtinai pasiseks!