Dėstytojai

Rūta Zenkovienė

Rūta Zenkovienė

Teorijos ir praktikos meistrė-dėstytoja

Kirpėja pradėjo dirbti 1995 m., mokymų srityje dirba nuo 2007 m. Veda įvairius seminarus visoje Lietuvoje: tiek individualius mokymus, tiek mokymus mažoms klausytojų grupėms ar didelėms (per 100 dalyvių) auditorijoms.

Nuolat kelia kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje – Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje. Turi pedagoginį-psichologinį išsilavinimą.

Aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose (šukuoja televizijos laidų vedėjus, šou dalyvius ir pan.). Rūta – oficiali „Oyster Cosmetics“ (Italija) ir „Saphira“ (Izraelis) plaukų kosmetikos technologė Lietuvoje. Mėgstamiausia veikla – mokyti. Negali gyventi be bendravimo. Gyvenimo šūkis – nieko nėra neįmanomo.

Nijolė Klimavičienė

Nijolė Klimavičienė

Kirpėjų kursų dėstytoja

Kirpėja pradėjo dirbti 2000 m., mokymų srityje dirba nuo 2015 metų.

Nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, mokosi iš geriausių Europos meistrų ir pasaulyje pripažintų grožio srities specialistų.

Aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose. Laiminga, nes dievina savo darbą. Gyvenimo šūkis – žmogiškumas visuomet ir visur.

Vaida Kamarauskienė

Vaida Kamarauskienė

Manikiūro, pedikiūro, blakstienų priauginimo ir antakių korekcijų dėstytoja. Oficiali IBI Flawless ir Artistic Nail Design technologė Lietuvoje, vienintelė akredituota RefectoCil trenerė Lietuvoje.

Manikiūrininke pradėjo dirbti 2001 metais. 2003–2005 metais dalyvavo įvairiuose nagų priauginimo ir dizaino konkursuose. Mažoms grupėms mokymus pradėjo vesti 2010 metais, o nuo 2013 metų oficialiai atstovauja IBI Flawless produkciją (JAV), nuo 2017 metų teikia specializuotas konsultacijas ir demonstracijas su Artistic Nail Design bei Refectocil produktais. Organizuoja seminarus tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Periodiškai vyksta stažuotis bei gilinti žinias į įvairius Lietuvoje ir užsienyje vykstančius mokymus. Nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis su besimokančiomis merginomis ir nori išugdyti kuo daugiau profesionalių, savo darbą mylinčių ir išmanančių meistrų.

Rasa Neverauskaitė

Rasa Neverauskaitė

Akredituota tarptautinės grožio ir SPA specialistų ruošimo mokyklos ITEC dėstytoja, lektorė, tarptautinė trenerė, SPA terapijos specialistė – kosmetologė. Oficiali Starpil ir Royx profesionalių depiliacijos produktų trenerė Lietuvoje.

Nuo 2004 metų skaito paskaitas grožio specialistus rengiančiose kolegijose bei mokyklose, veda praktinius seminarus kosmetologams bei SPA terapijos specialistams.

Dėstytoja taip pat turi tarptautinio verslo magistro ir ugdomojo vadovavimo (angl. coaching) specialisto diplomus.

Irma Kasiukevičienė

Irma Kasiukevičienė

Kinetics nails instruktorė

Daugkartinė nagų modeliavimo ir nagų dailes čempionatų dalyvė bei prizininkė Lietuvoje bei užsienyje.

Sėkmingai dirba manikiūro sferoje, išmano visas tobulų nagų subtilybes. Kinetics nails instruktorė nuo 2011 metų ir nuolat veda seminarus pažengusiems ir pradedantiesiems.

Vadovauja manikiūrininkių mokyklai „IVI studija“ Kaune.

Laura Zaleckienė

Laura Zaleckienė

Plaukų stilistė, specializuojasi vyrų plaukų ir barzdų kirpimuose, modeliavime, oficiali Wahl Professional ambasadorė Lietuvoje. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos narė. Oficiali Eleven Australia trenerė Lietuvoje.

Plaukų stilistė, specializuojasi vyrų plaukų ir barzdų kirpimuose, modeliavime. Diplomuota įvaizdžio dizainerė („Bogomolov Image School“, Ryga).

Lietuvos atviro čempionato progresyvaus kirpimo rungties II - osios vietos nugalėtoja, OMC Europe CUP 2017 dalyvė (Paryžius), vestuvinės šukuosenos rungties XI - osios vietos nominantė.

Puslapio www.facebook.com/laura.viz.5 kūrėja.

„Dievinu savo darbą, nes kai darbas yra hobis - nebereikia dirbti“ - sako Laura ir turi gyvenimo šūkį – nieko nėra neįmanomo, tereikia labai norėti.

Karolina Ūzaitė

Karolina Ūzaitė

Vyrų kirpimo specialistė, Oficiali Wahl Professional ambasadorė Lietuvoje

Dar mokykloje klasiokų kirpimą pomėgiu laikiusi ir jautusi aistrą madingiems vyriškiems kirpimams, 2014 metais sėkmingai įgijo kirpėjo specialybę „Cascada“ grožio mokykloje.

Nieko nelaukusi, palikusi tuometinę karjerą, nukeliavo savo pomėgio keliu – stojo su žirklėmis ir mašinėlėmis gražinti vyrų ir tobulėjo žaibo greičiu. Įgūdžius lavino ir sėmėsi patirties iš Europoje ir pasaulyje pripažintų vyriškų kirpimų meistrų. Netrukus savo žiniomis pradėjo dalintis su kitais kirpėjais, norinčiais tobulinti vyriškų kirpimų įgūdžius.

Visiškai atsidavusi savo mylimai profesijai ir su nenugalimu optimizmu, drąsa žengti priekyje, siekti tik geriausių rezultatų, bei aistra visada kurti tik grožį , Karolina visada pasiruošusi sukurti nepriekaištingą, šiuolaikinio, savimi pasitikinčio vyro kirpimą.