Madingos bangos su Babyliss Pro 2018

Trumpas rungties aprašymas

Madingų bangų su Babyliss Pro rungtis apima manekeno plaukų formavimą su elektriniais formuotuvais. Rungties metu konkursantas dirba ant manekeno galvos atlikdamas šiuolaikines bangas. Manekeno galvos reikalavimai – šviesūs plaukai nuo 7 lygio, plaukai ne trumpesni nei 30 cm, prieš rungtį plaukai turi būti sausi, iššukuoti, tiesūs, nesukti, be pridėtinių plaukų. Atliekant rungtį galima naudoti aksesuarus, segtukus, smeigtukus, garbanojimo žnyples bei tiesintuvą, vandens purkštuvą, plaukų laką, blizgesį. Konkursantas laisvai renkasi bangų stilių, formavimo technologiją bei galutinį bangų įforminimą.

Pasiruošimas:

Konkursantams organizuojamos specialios treniruotės, kurių metu bus galimybė dalyvauti praktinėse užsiėmimuose, susipažinti su konkurso eiga, reikalavimais bei atidirbti plaukų bangų atlikimo technikas. Treniruočių metu produktai bei įrankiai bus suteikiami. Su savimi turėti reikalavimus atitinkančią manekeno galvą, šukas, šepečius, segtukus, smeigtukus. Kiekvienas dalyvis gauna po specialų Babyliss PRO rinkinį registracijos metu.

Treniruotės kaina: 30 Eur, būtina registracija, vietų skaičius ribotas.

Treniruočių datos: 2018 m. sausio 21 ir 28, vasario 4 ir 8 dienomis.

Treniruočių vieta: Cascada grožio mokykla, Šiaulių g. 50, Kaunas.

Treniruotes veda: Rūta Zenkovienė – Cascada grožio mokyklos vadovė bei dėstytoja, aktyvi Lietuvos ir Europos čempionatų stebėtoja, KIGSA narė.

Pirmą treniruotę ves Robertas Sakalauskas, Europos čempionatų prizininkas.

Pažymėjimai dalyviams suteikiami po kiekvienos treniruotės.

Vertinimo kriterijai:

Konkursantų darbe bus vertinama bendra forma, bangų išdėstymas, tvarka, atlikimo technika, bendras įvaizdis.

Rungties registracijos forma: www.kigsa.lt

Specialius prizus dalyviams ir laimėtojams skiria Babyliss PRO. Prizinis fondas – 2000 Eur.

Informacija ir registracija: svetlana@krinona.lt, 869984977

Madingas vyriškas plaukų ir barzdos kirpimas su Wahl Pro 2018

Trumpas rungties aprašymas

Pirmą kartą Lietuvos Atvirame čempionate organizuojama WAHL PRO madingų vyriškų plaukų ir barzdų kirpimo rungtis. Tai šiuolaikinių ir šiuo metu populiariausių vyriškų kirpimų ir barzdos formavimo rungtis, kurios metu geriausi Lietuvos vyrų kirpėjai galės parodyti savo meistriškumą ir įvertinti savo jėgas rungiantis su kitais dalyviais. Darbui atlikti bus galima naudotis visas kirpimo mašinėles ir visomis kirpimo technikomis. Griežtai draudžiama naudoti žirkles.

Pasiruošimas

Konkursantams organizuojamos specialios treniruotės, kurių metu bus galimybė atlikti praktinius vyriškus plaukų ir barzdų kirpimus su trenerio rekomendacijomis, priežiūra. Treniruočių metu visi produktai ir įrankiai bus suteikiami. Su savimi turėti modelį, šukas, šepečius, segtukus.

Treniruotės kaina: 30 Eur, būtina registracija, vietų skaičius ribotas.

Treniruočių datos: 2018 m. sausio 22-26, vasario 2-9 dienomis.

Treniruočių vieta: Šiaulių g. 50, Kaunas.

Treniruotes veda: Laura Zaleckienė ir Karolina Ūzaitė –  Wahl Pro ambasadorės Lietuvoje.

Rekomendacija: modelis – 50 proc. laimėjimo sėkmės. Siųskite pasirinkto modelio nuotrauką el.paštu svetlana@krinona.lt. Taip pat, pirmai treniruotei rekomenduojama kirpti atrinktą modelį.

Pirmą treniruotę ves Lenkijos Wahl PRO ambasadorius Sebastian Karczewski, Italia Barber Match sidabro prizininkas.

Pažymėjimai dalyviams suteikiami po kiekvienos treniruotės.

Vertinimo kriterijai:

kirpimo vertinimas: švara, tikslumas, stilius, preciziškumas, technika.

barzdos formavimo vertinimas: linijų švara, perėjimas į kirpimą, preciziškumas, formos tikslumas, kūrybiškumas.

Rungties registracijos forma: www.kigsa.lt

Specialius prizus dalyviams ir laimėtojams skiria Wahl PRO. Prizinis fondas – 2000 Eur.

Informacija ir registracija: svetlana@krinona.lt, 869984977.

Kinetics manikiūro rungtis 2018

Trumpas rungties aprašymas

Kinetics manikiūro rungtis apima manikiūrą ir lakavimą modeliui. Rungties metu konkursantas vienai modelio rankai atliks manikiūrą kartu su raudonos spalvos lakavimu, o kitai rankai – prancūzišką lakavimą. Konkursantas laisvai renkasi kokia technologija atlikti manikiūrą – klasikiniu, sausu-aparatiniu ar kombinuotu būdu bei laisvai renkasi klasikinio lako arba gelio lako sistemas lakavimui.

Pasiruošimas:

Konkursantams organizuojamos specialios treniruotės, kurių metu bus galimybė atlikti praktinius manikiūrus su trenerio rekomendacijomis, priežiūra. Treniruočių metu visi produktai bus suteikiami. Su savimi turėti modelį, UV/LED lempą, įrankius, frezą (jeigu su ja bus dirbama). Kiekvienas dalyvis gauna po specialų Kinetics rinkinį registracijos metu.

Treniruotės kaina: 30 Eur, būtina registracija, vietų skaičius ribotas.

Treniruočių datos: 2018 m. sausio 19 ir 26, vasario 2 ir 9 dienomis.

Treniruočių vieta: IVI studija, Šiaurės pr. 95, Kaunas.

Treniruotes veda: Irma Kasiukevičienė – daugkartinė nagų modeliavimo ir nagų dailes čempionatų dalyvė bei prizininkė Lietuvoje bei užsienyje.

Rungties registracijos forma: www.kigsa.lt.

Rungties dalyvio mokestis: 30 Eur.

Specialius prizus dalyviams ir laimėtojams skiria KINETICS. Prizinis fondas – 2000 Eur.

Informacija ir registracija: svetlana@krinona.lt, 869984977.