Saphira šventinis renginys kirpėjams

Išskirtinį vakarą Kaune organizavęs grožio prekių profesionalams tinklas „Cascada“, suteikė lietuvių stilistams išskirtinę galimybę susitikti su garsiu Izraelio kirpėju ir salonų tinklo savininku – Jamil Samara. Renginio svečius pasitiko Negyvosios jūros žydrumo kokteiliai, dangiška cukraus vata bei išskirtinės Hena tatuiruotės.

Renginio metu buvo pristatyta „Saphira“ kompanijos naujiena – profesionalūs plaukų dažai su Negyvosios jūros mineralais – „Saphira Sea“. Susirinkę specialistai į Kauną turėjo galimybę ant scenos stebėti Jamil Samara atliktus moterų plaukų dažymus su „Saphira Sea“ plaukų dažais, dažymų formules, kirpimo, priežiūros bei vestuvinių šukuosenų šou. Meistras demonstravo ir itin vasaros sezonui aktualią naujovę – ilgalaikį „Saphira“ plaukų tiesinimą su 26 Negyvosios jūros mineralais.

Žymiam meistrui ant scenos darbuotis padėjo ir talentinga Kristinos Ivanovos įkurtos studijos „Grožio studijos Kristina“ plaukų stilistė Žilvija Matukonytė, Lietuvos atvirų čempionatų aukso ir sidabro medalininkė. Vakaro finale modeliai ne tik pademonstravo meistrų sukurtas šukuosenas, bet ir žingsniavo podiumu, vilkėdami vestuvines bei progines mados namų „Ingos suknelės“ sukneles. Pagrindiniu vakaro modeliu tapo žinoma kaunietė, medalių kūrėja Irina My My.

Renginio kulminacija tapo Katažinos Zvonkuvienės ir grožio kompanijos „Saphira“ įkūrėjos Saphiros Greenberg duetu atlikta daina „Nemoku meluot“. Atlikti dainą lietuvių kalba – tokį iššūkį sau buvo išsikėlusi Saphira Greenberg, ne tik vadovaujanti pasaulyje garsiai grožio prekių kompanijai, bet ir muzikuojanti tėvynėje su savo grupe.

Renginį organizavo UAB Krinona.