Nauja kirpėjų laida „CASCADA“ grožio mokykloje

„Cascada“ grožio mokykla gali džiaugtis išugdžiusi dar vieną kirpėjų laidą – balandžio 26 d. ją baigė 18 mokinių. Jų darbus vertino aukštos kvalifikacijos plaukų stilistė, daugybės pasaulio čempionatų dalyvė ir Lietuvos čempionatų akredituota teisėja Jūratė Krištaponienė, žinomas stilistas Karolis Murauskas ir vyrų kirpimo specialistė Karolina Ūzaitė.

Ši grožio mokykla nuo 2012 m. sėkmingai rengia ne tik būsimus kirpėjus plaukų stilistus, bet ir manikiūro, pedikiūro specialistus. Kursus, sudarytus pagal naujausias tendencijas ir inovatyvią programą, jau baigė daugiau nei 400 susidomėjusiųjų grožio paslaptimis. Kai kurie jų jau dirba kirpėjais, kiti planuoja savo darbo vietas kurti užsienyje arba nori toliau tobulėti ir ieško kirpėjo asistento vietos.

„Cascada“ grožio mokyklos teorijos ir praktikos meistrė dėstytoja Rūta Zenkovienė džiaugiasi, kad dauguma mokinių, baigę intensyvius keturių mėnesių trukmės kursus, lieka Lietuvoje ir planuoja tikslingai dirbti grožio srityje. Pasak dėstytojos, šiuo metu gerų meistrų kirpėjų tikrai trūksta, tačiau įsitvirtinti ir surinkti ištikimų klientų būrį nėra lengva. Tam reikia ne tik profesinių ir techninių įgūdžių, bet ir psichologijos žinių, aukštos aptarnavimo kultūros, išmanymo reklamos srityje.

„Cascada“ grožio mokykla būsimiems specialistams stengiasi suteikti įvairų išsilavinimą ir užtikrinti sklandžią karjeros pradžią. Kvalifikuoti dėstytojai, novatoriška programa, palankus paskaitų grafikas – čia daroma viskas, kad mokiniams būtų patogu ir mokymosi procesas būtų efektyvus.