„Ice Blond“ mokymai Kaune su Raunel Novaes

2016 m. lapkričio 23 dieną pirmą kartą Lietuvoje vyko vienas didžiausių LAKME produkcijos seminarų, kurį organizavo Cascada Professional grupė. Susirinko daugiau nei 80 kirpėjų iš visos Lietuvos ir Latvijos. Viename Kauno viešbučių susirinkusius svečius pasitiko Raunel Novaes – kūrybos direktorius ir tarptautinis LAKME mokymų vadovas.

Seminaro metu kirpėjams buvo demonstruojamos LAKME profesionalių plaukų dažų ir priemonių galimybės, atliekant taip lietuvaičių mėgiamus šviesius šaltus atspalvius, taip pat pasteliniai atspalviai. Taip pat, pirmą kartą Lietuvoje pristatyta naujiena – I.PLEX plaukus tausojanti sistema.

Renginio metu Raunel pristatė LAKME produkciją, atliko du ICE BLOND dažymus ant scenos bei pristatė keturis modelius, kuriems dažymai buvo atlikti iš anksto. Visi dažymai buvo atlikti naudojant I.PLEX sistemą, kuri stabdo plaukų senėjimą, gerina jų būklę, neleidžia pažeistiems plaukams šiauštis. I.PLEX sistemą galima naudoti tiek dažymo, tiek šviesinimo metu. Šio produkto išskirtinumas, kad visiškai nesikeičia parinkta dažų proporcijų bei oksidantų stiprumo formulės. I.PLEX puikiai atstato pažeistus plaukus, todėl šią sistemą galima naudoti ir tiesiogiai ant plaukų, nebūtinai atliekant dažymus.

Greitais ir efektyviais plaukų atstatymo rezultatais įsitikimo susirinkę specialistai. Raunel ruošti modelius padėjo LAKME produkcijos technikai Lietuvoje – Vitoldas Ščiupakovas ir Tatjana Gerasimovič.

Ispanijos kompanija LAKME specializuojasi profesionalių plaukų dažų ir plaukų priežiūros priemonių gamyboje jau 20 metų. Švenčiant jubiliejinį – 20-ąjį gimtadienį LAKME ir Cascada Professional dovanojo išskirtinius prizus loterijoje ištrauktiems laimėtojams ir aktyviausiai seminare dalyvavusiems specialistams. Lakme produktai yra platinami daugiau nei 90 pasaulio šalių.

Informaciją paruošė: Edita Tuskenienė