Wahl Professional džentelmenų šou

Wahl Professional džentelmenų šou

Jau 2017 m. rugsėjo 15 d., penktadienį, Kirpėjas FIVE ir vėl Lietuvoje.

Renginio metu Jūsų laukia:

  • 3 vyriški kirpimai;
  • kirpimo mašinėlių naudojimo galimybės;
  • pramogos, dovanos, konkursai.

Bilieto kaina: 30 Eur;
Aprangos akcentas: peteliškė ir petnešos;
Registracija iki rugsėjo 12 d.;
Informacija: svetlana@krinona.lt, 8 699 84977;
Renginys vyks: Kauno geležinkelio stotyje, pagrindinėje keleivių laukimo salėje.

Apie FIVE

FIVE – vienas iš „Wahl Pro UK“ kūrėjų komandos narys. Kasmet FIVE atstovauja Wahl Pro didžiausiose Pasaulio renginiuose, konkursuose, scenose demonstruodamas išskirtinius, lengvai pritaikomus ir palengvinančius darbą kirpimus.

Iš Pietų Londono kilęs FIVE laimėjo daugybę konkursų, pelnė daugkartinius apdovanojimus „Kirpėjų mūšyje“ („Battle of the Barbers“), tapo konkursų „S–Curl“ ir „Wahl Pro kirpėjų mūšio“ čempionu.

FIVE yra universalus stilistas ir kirpėjas, vienodai puikiai dirbantis su vyrų, moterų, afrikiečių bei europiečių plaukais. Kartu su „Wahl Pro UK“ kūrėjų komanda kirpėją FIVE kasmet galima pamatyti Londono grožio parodoje „Salon International“, kur jis demonstruoja šiuolaikinius kirpimus, atliktus tik su Wahl Pro kirpimo mašinėlėmis, nenaudojant žirklių.

FIVE talentas ir energija nenustoja augti – meistras savo patirtimi nuolat dalinasi su nauja kirpėjų karta visoje Europoje.