Registracija ir informacija: 8 699 84977, svetlana@krinona.lt

Starpil „StarSoft“ seminaras

Mokymus ves:

Tarptautinė Starpil technikė Mercedes Ruíz, Ispanija.

Seminaras skirtas

Profesionalams, besidomintiems naujausiais depiliacijos būdais ir priemonėmis.

Tikslai:

Supažindinti su novatorišku depiliacijos vašku būdu, kurio metu „StarSoft“ neurosensorinės aktyviosios dalelės pastebimai pagreitina odos atsistatymą po depiliacijos.

„StarSoft“ – naujas išskirtinis depiliacijos būdas, tausojantis odą. Naudojama speciali metodika garantuoja puikią kiekvieno kliento patirtį.

Supažindinti su „StarSoft“ ypatybėmis, gerosiomis savybėmis ir naudojimo pranašumais.

Data:

Birželio 8 d., 10–14 val.

Vieta:

Viešbutis „Daugirdas“, T. Daugirdo g. 4, Kaunas.

Seminaro kaina:

30 €, už kuriuos galėsite įsigyti produktus su spec. nuolaida.

Programa

• Sveikinimo žodis
  • „StarSoft“ – naujas aukštos kokybės, odą tausojantis vaško depiliacijos būdas
  • Galimos odos reakcijos
    • Priežastys
    • Poveikis ir požymiai
  • Neurosensorinės vaško depiliacijos priemonės
    • Aktyvieji ingredientai
  • „StarSoft“ naudingosios savybės
  • „StarSoft“ priemonės
  • Priemonių naudojimo eigos pristatymas
  • Klausimai
  • Pertrauka
  • Praktinis seminaras
  • „StarSoft“ plaukų šalinimo metodikos taikymas

Apie „StarSoft“

Novatoriškas depiliacijos vašku būdas, kurio metu „StarSoft“ neurosensorinės aktyviosios dalelės pastebimai pagreitina odos atsistatymą po depiliacijos.

„StarSoft“ odą tausojančios depiliacinės kosmetikos paslaptis – natūralūs aktyvieji ingredientai iš puiklapių (tamanų) aliejaus ir kitų neurosensorinio poveikio medžiagų.

„StarSoft“ rūpinasi Jūsų oda ir užtikrina greitesnį jos atsistatymą po depiliacijos nei naudojant įprastinius vaško depiliacijos produktus.

„StarSoft“ vaške visiškai nėra kanifolijos, parabenų, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.

Visi produktai patikrinti dermatologų.