Praktiniai plaukų procedūrų mokymai

Kviečiame į išskirtinį seminarą, kuriame net keli patyrę meistrai pristatinės skirtingas profesionalias plaukų atstatymo ir puoselėjimo procedūras, pasitelkiant prabangias plaukų priežiūros priemonių linijas👌.
Seminaro metu ne tik galėsite plačiau sužinoti apie procedūras, jų teikiamas naudas bei atvejus, kada jos rekomenduojamos, o kada ne, tačiau ir stebėti jų atlikimą, užduoti kilusius klausimus išmokti jas atlikti bei net išbandyti procedūrų poveikį kai jos atliekamos Jums! 🥰
Plačiau apie procedūras:
🔴Pristatysime Jums hialuroplastijos procedūra, pasitelkiant „AURA“ plaukų priežiūros liniją iš „Lakme“. Tai yra pirmoji biotechnologinė plaukų gydomoji priemonė, kurios sudėtyje yra ekologiškų ingredientų, minkštinančių plaukų tekstūrą bei pašalinančių šiaušimąsi. Tai padidina natūralų blizgesį ir užtikrina sveiką plaukų žvilgesį bei grožį. „AURA“ padeda atstatyti plaukų paslankumą, leidžia greičiau ir lengviau jiems išdžiūti. Procedūros rezultatas išsilaiko nuo 4 iki 6 mėnesių.
🔴Dar viena iš procedūrų, su kuria supažindinsime tai plaukų vidinę struktūrą atstatanti Lakme Iplex procedūra. Novatoriška „plex“ sistema pažeistiems trapiems, porėtiems ir ploniems plaukams, paveiktiems cheminių medžiagų arba aplinkos veiksnių, su keratino kompleksu, padedančiu kovoti su senėjimo požymiais. I.plex sudėtyje yra unikalaus keratino komplekso (Keratec™), kuris stiprina ir atkuria plaukus. Nauja priemonės formulė garantuoja pastebimus rezultatus. Gražesni ir sveikesni plaukai. Rezultatai pastebimi jau pirmą kartą panaudojus. i.plex atkuria senstančių plaukų struktūrą ir ją palaiko. iplex i – tai novatoriškas 3 žingsnių priemonių kompleksas, padedantis kovoti su senėjimo požymiais. Naudojamas tiek kirpykloje, tiek namuose.
🔴 Taip pat išsamiai supažindinsime su prabangios, itališkos Philip Martins plaukų kosmetikos siūloma atstatomąja, plaukus puoselėjančia procedūra ŠVIESIAPLAUKĖMS.
❗Po seminaro, kiekvienai procedūrai atlikti reikalingas priemones galėsite įsigyti ypatingomis kainomis❗
Jūsų laukia maloni atmosfera✨, saldžios kavos pertraukėlės įskaičiuoti pietūs☕ ir išsamūs praktiniai net 3 procedūrų mokymai vos per vieną dieną. Nekantriai laukiame Jūsų!
Lapkričio 6 diena
Seminaro kaina: 100 eur.
Dalyviams bus išduodami sertifikatai.
Registracija ir platesnė informacija:
📞861043715
📩ugnep@krinona.lt